چرا شرکت صنعت اندیشان توانمند اسپادانا ؟

مجموعه فنی مهندسی صنعت اندیشان توانمند اسپادانا متشکل از کادری مجرب و آموزش دیده آماده خدمت رسانی در حوزه ایمنی و آتش نشانی در زمینه های مشاوره ، طراحی ، تامین کالا و نصب و راه اندازی سیستم های اعلام و اطفای حریق در ابعاد ملی و بین المللی می باشد.
مشاوره های مالی و فنی تخصصی انجام شده توسط مدیران شرکت برای پروژه های عظیم صنعتی و ساختمانی از عوامل اصلی تمایز شرکت صنعت اندیشان توانمند اسپادانا با سایر مجموعه هاست.
مهندسان شرکت صنعت اندیشان توانمند اسپادانا با به کار گیری جدید ترین و بروز ترین روش ها و ابزار های طراحی و گذراندن دوره های بین المللی طراحی سیستم های اعلام و اطفا حریق ، کارآمد ترین و دقیق ترین سیستم را متناسب با نوع پروژه پیشنهاد می دهند.
تیم تخصصی بازرگانی و فروش مجموعه صنعت اندیشان توانمند اسپادنا ، قادر به تهیه و فراهم کردن انواع برندهای تولید داخل و برند های وارداتی در زمینه اعلام و اطفا حریق میباشند.
مهندسین و تکنسین های زبده و آموزش دیده مجموعه صنعت اندیشان توانمند اسپادنا ،با در اختیار داشتن دانش فنی بالا آماده خدمت رسانی در زمینه نصب و راه اندازی انواع سیستم های اعلام و اطفا حریق بسیاری از برند های روز دنیا اعم از وارداتی و داخلی می باشند.

اهداف شرکت

هدف اصلی مجموعه فنی مهندسی صنعت اندیشان توانمند اسپادانا ، تامین ایمنی دربرابر حریق در ابعاد و اندازه های ملی و بین المللی می باشد.
مجموعه صنعت اندیشان توانمند اسپادانا با تکیه بر توان مهندسان و دانش فنی مدیران ،امید به ایجاد آینده ای درخشان در زمینه ایمنی و آتش نشانی دارد و این مهم با کوشش و تلاش فراوان تک تک اعضا این مجموعه بدست خواهد آمد.

تاریخچه شرکت

مدیران مجموعه فنی مهندسی صنعت اندیشان توانمند اسپادانا دارای سابقه ای موثر در زمینه انواع سیستم های ایمنی و آتش نشانی اعم از سیستم های اعلام حریق و اطفا حریق و سیستم F&G می باشند.

گواهینامه ها:

  • گواهی صلاحیت پیمانکاری از سازمان برنامه و بودجه کشور-رتبه 5 تاسیسات و تجهیزات
  • دارای گواهینامه صلاحیت ایمنی پیمانکاری از وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی
  • دارای گواهی صلاحیت پیمانکاری از وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی
  • گواهی iso9001 وiso 45001
  • دارای مجوز فعالیت در زمینه سیتم های اعلام و اطفاءحریق از سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان
  • عضویت در اتحادیه صنف تولید کنندگان و فروشندگان قطعات الکتریکی و الکترونیک اصفهان
  • عضو انجمن برق و الکترونیک اصفهان